Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap azt vettem észre h be...

Tegnap azt vettem észre h be van dagadva a lábszáram. Volt már valakinek ilyen, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Szombaton leégett a lábam túrázás közben. (körömvirág krémmel bekentem utána) Vasárnap nem vettem észre semmit, hétfőn este feltűnt h be van dagadva térdtől lefele mindkét lábam. Még ma is (kedd). 30 éves férfi vagyok, rendszeresen sportolok. Lehet a leégéstől, vagy vmi kaja vmi egyéb gond lehet?
2012. jún. 19. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, h inkább csak a lábszáram, a lábfej minimális, a boka kicsit.
2012. jún. 19. 19:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Bízom benne, hogy ettől a melegtől van. Nekem is mindkét bokám, lábfejem kb. 2-3 napja.
2012. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem hiszem, ilyen még sosem volt és ez nem normális akármilyen meleg van...
2012. jún. 19. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a dagadás mellé el is színeződött, mondjuk bevörösödött a lábszárad, én gondolnék mélyvénás thrombozisra is a helyedben.
2012. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindkettö ugyanugy be van dagadva, és csak ott vörös ahol leégett, tehát ahol nem kentem be, és csak a zokniig;) KB. fél éve voltam vérvételen, az alapdolgaim rendben voltak.
2012. jún. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!