Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legszuperabb Norbi...

Melyik a legszuperabb Norbi könyv?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, és venni először is egy Norbi-s könyvet, de nem tudom, melyiket vegyem meg.. Olvasom hogy sokaknak nagyon nagy löketet adott az elolvasása! Ami nekem nagyon elkellene :(.... Tulsulyos vok sajnos, de változtatni akarok. Ti melyiket olvastátok? Légyszi irjatok tapasztalatot roluk, ha volt hatása, meg segitett, és hogy melyik könyv, irtó fontos lenne... Nem akarom kövéren leélni a fiatalkorom... :(

Elkeseredett 18 éves dagi lány...



2012. jún. 21. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A legelsőt vedd, az még többé-kevésbé őszinte, és nem Norbi vagyongyűjtésére van kihegyezve.
2012. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valóban változtatni akarsz, akkor ne úgy állj hozzá, hogy "először veszek egy könyvet, aztán majd ha elolvastam, elkezdem...". Ez csak mellébeszélés. Ha nem elég motiváció az, hogy soványan, fitten, egészségesen és boldogan akarsz élni, akkor a könyv nem segít.

Én elolvastam Norbi összes könyvét - nem vettem meg, csak letöltöttem a netről. Nem sokat ért. Kár érte pénzt kidobni.

Ha valóban sikersztorit szeretnél látni, ajánlom a Biggest Loser c. reality show-t. Neten fent van az amerikai, brit és ausztrál összes évada. Többet ér mindenféle Norbi irománynál.

Az igazi sikersztori viszont majd az lesz, amelyik rólad fog szólni. Ha teszel érte. Kevesebbet enni, többet mozogni és nem kell kövéren leélned a fiatalkorodat.

2012. júl. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!