Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hízókúrát szeretnék kipróbálni...

Hízókúrát szeretnék kipróbálni! Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
25 évesen,170cm-hez,47 kg vagyok,és már unom,hogy mindenfélét eszem,nem vagyok beteg,mégsem hízom!
2009. júl. 6. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Kenyér,szalonna,kókuszdió húsa, magok, alcohol.........Nekem bevált:)
2009. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon gyors az anyagcseréd , de az is lehet hogy gyomor beteg vagy. Én a helyedben először inkább kivizsgáltatnám magam.

Én speciel 171cm / 57.7kg vagyok , és még ez is soványnak számít.

2009. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Huuuh. Nekem lassú az anyagcserém és mégis vékony vagyok.

160 cm-es magasságomhoz 45 kg. :S Annyira unom a beszólásokat hogy ropikatona stb szal énnekem és jól jönne egykét tipp.

2009. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbáld ki a Multi-X nevű multivitamint,extra étvágyat csinál.Csirkemell,tésztafélék,darált zabpehely és egy kis sulyzós edzés sem árt
2009. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem hál'Istennek van étvégyam,mindent megeszek,amit megkívánok,de leginkább húst-hússal:) (még nagyim pacalpörköltjét is)és februárban voltam az éves kivizsgálásomon,semmi bajom...leszámítva,,hogy van 1-2 vesecisztám:( de ez előtt is gebe voltam...egyébként pedig az egész család vékony..szóval a génekről se feledkezhetek meg:)
2009. júl. 7. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

miért mondjátok a csirkemellett??? az kifejezetten fogyókúrás!

a hús akkor lesz igazán energiadús, ha panírozod! rizs, tészta, kenyér, este lefekvés előtt néhány kocka csokoládé, valamint a vitaminokról se feledkezz meg, fogyassz zöldséget gyümölcsöt! akkor pedig különösen jól jársz, ha gyümölcssalátát készítessz [banán, szőlő előnyben], megcukrozod, vagy pedig kalóriadús zsírosabb joghurtot teszel rá! magok, kesudió, dió, mogyoró.

esténkét ropogtass karamellát; ami cukorból készül.

készíts italokat! itt a nyár, gyümölcsturmixok, cukrok, és a már említett zsíros joghurtok! tejszínhab, fagylalt!

kevés stressz, kevés mozgás, csak pihenj!

és hajrá!

2009. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en sem értem magam, joetvagyam van, megeszem kb mindent, tökre nem figyelek a kalóriákra szoval befér a pizza chips csoki édesség is a rendes kaják mellett de csak nem sikerül elérni egy 60at


alkoholt igyál az meggátolja hogy az elfogyasztott taplalekbol energia v izom fejlödjön (ezer nem piálsz be edzés után a kajához sokat) hanem zsirkent lerakodik.. de javitsatok ki ha tévedek:D

2009. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!