Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Önbizalom növelő ötletek?

Önbizalom növelő ötletek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok lehet hogy a koromnak is nagy szerepe van benne de nincs túl sok önbizalmam.Ettől a mindennapi dolgaim is sokkal nehezebbek ( pl.:nem merek egyedül felszállni a buszra mert nem szeretem ha sok ember néz.de ugyan így nem merek boltban fizetni)lehet sőt biztos hogy ez gyerekes.Ezért kérném a segítségeteket abban hogy hogyan lehet növelni az önbizalmat.
2012. jún. 21. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
változtass magadon. hajvágás stb és persze nem ártana egy pszichológus!
2012. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem kell ide pszichológus..

ennyi idősen és még fiatalabban én is ilyesmiben szenvedtem és változtatni akartam

ez az első lépés..tehát akarsz változni. a Következő lépés, hogy többet nézz tükörbe. Nagyon sokat, így megszokod az önképed, látod magad ahogy mások és egy idő után rá fogsz jönni hogy nem vagy különb vagy furcsa. Nyilván nem néz senki rád rossz szemmel ha a kasszánál fizetsz, mindenki ezt teszi..MINDENKI!

Ezt is tudatosítsd magadban: mindenki vásárol, mindenki buszozik mégse tűnik ki annyira senki (mert ugye te se bámulsz meg senkit, ők sem téged, mindenki a saját dolgával törődik és ez így van rendjén :)

2012. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!