Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használ valaki a hajára...

Használ valaki a hajára Ricinus olajat?

Figyelt kérdés
Ugy hallom gyors hajnövesztő és dúsító hatású. tapasztalatok? Tényleg hosszabb lesz a hajam tőle? L

2012. jún. 22. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem használt. De ha beírod itt a keresőbe, már millió kérdés van róla.:)
2012. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy van 1000 oldal a googlebe de nekem személyes tapasztalat kell és hogy milyen gyorsan nőtt és mennyit?
2012. jún. 22. 22:06
 3/5 anonim válasza:
Huhh én tegnap próbáltam ki először a hajam természetesen még nem nőtt tőle de látványosan dúsabb lett és fényesebb..Csak vagy 6-7-szer átmostam mire kijött belőle valamennyire de a szaga..hát az még mindig érezhető..És szerintem éjszakára de hagyd fent mert megárthat a fejbőrödnek.Max. 1-2órára hagyd fent vagyis többett is hagyhatod fent de egész éjszakára nem ajánlatos! És kenheted szempillára is ha akarod . Én arra is kentem és már most hosszabbnak és dúsabbnak tünik..(de lehat csak beképzelem magamnak)
2012. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy a google-be írd be, ha elolvasod normálisan a választ, azt mondtam h ITT írd be...
2012. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen néha hasznosabb a már kész kérdéseket nézni. Annyiszor írom én is mindig ugyanazt csak épp más a kérdések szórendje. Kérdező, olvasd el, van olyan kérdés, ami pont neked, a te kérdésedre jó, és van már hozzá kb 20-30 vélemény azaz válasz, amelyben végül is mindig az a lényeg, hogy valakinek 100%-ra bevált, vki azt írja hogy hullik tőle a haja, vki azt írja hogy segít de nem 100%-os csodaszer. én is ezt az utóbbit mondom. Sokkal egészségesebb lesz a hajad tőle, pláne ha végigolvasod az ilyen válaszokat, hogy hogyan kell ezt felvinni a fejbőrre és a hajra (nem melegítve, de egyenletesen eloszlatva). Ajánlom a hoxa linkjét.
2012. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!