Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ itt valaki ricinus...

Használ itt valaki ricinus olajat a hajára? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hajnövesztésre szeretném leginkább használni, de azért az állagán is van mit javítani.
2012. febr. 3. 14:14
 1/7 anonim válasza:
0%

ne haragudj a ricinus olajtól nem fog nőni a hajad...ezt egészen másra használjuk...DDD

hajnövesztésre BÁNFI HAJSZESZT vegyél...minden héten 1x jól dörzsöld be vele a fejbőrödet igaz kicsit csípni fog...majd jól mosd meg a fejbőrödet...és ezt csináld kb 4x ( hetente csak 1x ! )aztán 1 hét szünet és kezd újra...szal csak kúraszerűen érdemes...és meglátod ez segíteni fog...:)))

2012. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Kedves első válaszoló! Legalább néznél utána, mielőtt hülyeségeket beírsz... Igenis szokták a hajra használni a ricinusolajat, elég sok ember elég látványos eredményt ér el elég rövid idő alatt...
2012. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a google-ön keress rá, elég sokan vezetnek képes blogokat a ricinusozásukról:)
2012. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
örülj, hogy te nem írsz hülyeségeket !!!! csak nyugodtan kenegesd akkor vele a fejedet....
2012. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bélműködésemmel nekem nincs gondom, úgyhogy kenegetem is a hajamra, ne aggódj:) Te meg kanalazgasd nyugodtan, hátha rendbetesz belülről.
2012. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló gratulálok!


Én speciel használok ricinusolajat (nem régóta), és inkább ezt kenem a fejemre, mint ki tudja milyen (káros) vegyi anyagokkal tömködött hajra valókat.


Kedves Kérdező!

A ricinusolaj hatásáról még nem tudok nyilatkozni, kb. 4x használtam, és hónapok múlva jelentkezik a hatás ( ha minden igaz)

Csak a hajtövekre használd, a hajvégekre ne! Ott nagyon szárítja a hajad.

Ha a haj végeiddel van gond (+az egész hajaddal), akkor vegyél kókuszolajat, és azzal csinálj pakolást.

Bioboltban lehet kapni, ahol én néztem (nem neten), ott asszem fél literes volt 1600Ft, és az azért elég sokáig kitart.

2012. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!