Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az oké, hogy sokat kell inni...

Az oké, hogy sokat kell inni a melegre való tekintettel, de úgy is jó, ha "két részletben iszom le"?

Figyelt kérdés
Tehát reggel 9 óra és dél között benyakalok másfél liter vizet, majd legközelebb este 7 és 11 között szintén ugyanennyit, az úgy jó? Utálok inni egyébként, nem tudom beosztani, nagyon oda kell rá figyelnem, hogy legalább a három liter összejöjjön, és ilyenkor "ráveszem magam", hogy igyak, és gyorsan elkezdek iszogatni, míg az ásványvizes üveg végére nem érek.
2012. jún. 23. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem lenne jó. Ne sokat igyál egyszerre, hanem rendszeresebben keveset. Én például ide készítek minden reggel magam mellé egy üveg vizet és rendszeresen ebből iszogatok pár kortyot.
2012. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy napközben nem jut eszembe... :D És van, hgoy eldöntöm, hogy óránként iszom, aztán a vége az lesz, hgoy este rájövök, hogy egy kortyot sem ittam, mert elfelejtettem : $
2012. jún. 23. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
azt hallottam, hogy aki nem tudja beosztani, az minden kajálás előtt igyon meg 2-3 dl-t :)
2012. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az még mindig scak napi 9 dl! :D
2012. jún. 23. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Egész napra elosztva kell inni 2-3 liter alkoholmentes folyadékot.
2012. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! A két literrel még egész ki lennék egyezve... :D Nekem a doki 4 litert javasolt, de hát nem vagyok én teve -.-'
2012. jún. 24. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!