Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van rá esély, hogy csökkentsek...

Bratilla kérdése:

Van rá esély, hogy csökkentsek a magamsságomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég bugyuta kérdés, én is tudom.. De reménykedem, hogy valaki talán mégis tud javasolni valamit arra, hogy hogyan lehetnék alacsonyabb.. Tizenéves lány vagyok, 180 cm. Mindig is zavart, de soha nem csináltam belőle különösebb problémát, beletörődtem, hogy ez van. De most beleszerettem egy nálam néhány centivel alacsonyabb fiúba, és egyszerűen átoknak tartom ezt a dolgot. Annyira zavar, amikor mellé állok, hogy azt el sem mondhatom. Keresgéltem interneten is,de sehol semmi.. Lassan ott tartok, hogy bármilyen fájdalmat eslviselnék, csak hogy megszabaduljak legalább néhány centitől.

Ha valaki tud javasolni valamit, nagyon köszönöm! :)



2012. jún. 23. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hordj lapos talpú cipőt, mást nem tudsz tenni, hacsak le nem vágatsz a lábadból pár centit:D
2012. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szerinem ne járj magas sarkú cipőbe , mindig válassz vékony talpút . kb ennyi... :(
2012. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hordj magas sarkú cipőt...és miért zavar, hogy alacsonyabb a fiú? Azt hiszed, csak te vagy így? Nagyon sok olyan párt láttam, ahol a lány magasabb a fiúnál, és mégis boldogok. Itt a barátnőm esete, több, mint 35 éve boldog házasságban él a férjével, aki legalább 10 cm-rel alacsonyabb nála. Az elején mondjuk úgy sétáltak, hogy míg a barátnőm az úton, addig a férje a járdán ment mellette, de ma már abszolúte nem érdekli őket ez a pár centi.
2012. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
van rá esély! Pl. lehajolsz! És egy apróság: Nem szerettél bele, ha akadály aez a kis különbség... Én 179 cm vagyok, és Soha, szóba sem jöhetett alacsonyabb férfi, aztán jött a férjem, a 174 cm-ével, és eszembe sem jutott, hogy ez gond...!!:)
2012. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

vágj le a lábadból... a csökkenésre nincs megldás, csak a magasításra de az is elég fájdalmas (többször eltörik a lábszár csontot majd vasakkal megnyujtjá hog úgy nöjjön össze hogy hosszabb legyen a láb


ajánlom nézd meg a Lovely Complex című animét

2012. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Tekintettel erre a dologra, SOHA nem hordok magassarkú cipőket, de sajnos ez nem oldja meg a problémámat.

Éppen ez a probléma, hogy beleszerettem.. Én sem vettem figyelembe soha a nálam alacsonyabb fiúkat, amíg meg nem ismertem Őt. De sjnos mindig is túl sokat adtam a környezetem véleményére, talán a neveltetésem is közrejátszik ebben. Néha látom rajta, hogy ő is feszeng, amikor egymás mellett állunk, de nem tudok mit csinálni, a tartásom meg csak egyre romlik, mert sokszor görnyedek be, hátha akkor nem olyan szembetűnő a dolog...

És viccelhettek vele, de szerintem el sem tudjátok képzelni, hogy tényleg milyen szívesen levágnék egy 10 cm-ert a lábamból.. Nagy a kísértés. :D

2012. jún. 23. 18:40
 7/16 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Ez aranyos, egyzer mi is sétáltunk így, mikor együtt mentünk valahova. Volt a járda, közvetlenül mellette, pár centivel mélyebben az út én meg úgy tettem, mintha véletlenül léptem volna le rá, vagy mintha jól esne ott menni. Még szerence, hogy nem járnak arra autók, és mások i mentek az úton :P
2012. jún. 23. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten a Prokrüsztész-ágy címszóra. :) Kb. ezzel tudod a magasságod csökkenteni.


Ezen felül az volna a legjobb, ha először is elfogadnád magadat olyannak, amilyen vagy; másrészt ha tényleg szereted a srácot, akkor magasról tegyél arra, hogy ő hány cm és te mennyi vagy.


Én is olyan magas vagyok, mint te. A férjem 5 cm-vel alacsonyabb. Sok-sok éve már annak, hogy együtt boldogan élünk. Jómagam nem szeretem a magas sarkút semmiben, nem is hordok soha (mert minek emelni 180 cm-n?). Szeretem a kényelmes és szép holmikat. Ha úgy adódik, hogy koncetre megyünk, vagy operába, akkor esetleg felveszek egy picikét magasabb sarkú cipőt, amely max. 4 cm-s sarkú, de általában majdnem mindig 1-2 cm-s sarkú, lapos cipőben vagyok. Nagyon szép modellek is vannak, és örülök, hogy a dizájnerek a 42-s cipőméretet is ismerik.:)


Felvetem szép magasra a fejemet és teszek arra, aki bármiféle megjegyzéssel próbálna illetni. Szeretem a férjemet, úgy, ahogyan van. Hogy erre Mari néni vagy Pista bácsi mit szól, az pedig legyen csak ő dolga. :)

2012. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jelentős csökkentést a magasságodban nem tudsz elérni, a magasságot eredendően a combcsont hossza határozza meg. Ha zavar a magassága, nem fogadod el a kapcsolatot olyannak, amilyen, valami nincs rendben, nem akkora szerelem az, mint hiszed.
2012. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, sok mindent bevállalnék, de ez a Prokrüsztész-ágy.. :D Nem hiszem, hogy jobban tetszenék neki, ha mondjuk térdtől lefelé nem lenne lábam. :)

És köszönöm a válaszodat, nagyon tanulságos. De minden annyival könnyebb lenne, ha legalább egy picikét kisebb lennék...

2012. jún. 23. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!