Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melankólikus személyiségtípusú...

Melankólikus személyiségtípusú ember vagyok. Szerintetek van rá esély, hogy a kolerikus, okoskodó nagyszájú, mindenkinél mindent jobban tudó embereket el tudjam viselni valaha?

Figyelt kérdés
Már több munkahelyet is otthagytam emiatt. Egyszerűen irritálnak az ilyen kollégák. Sajnos mindenhol van ilyen ember.....Önmagam elől nem menekülhetek, úgye? Valahogy nekem kellene megerősödnöm e téren. Csak az ilyen emberek mellett annyira kisebbségi érzésem van...:(
2012. febr. 18. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen kisebbségi érzésed. Egyszerűen ők ilyenek.
2012. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek vannak körülötted, akkor valamivel jobban fordulj magadba. De azért köszönj nekik!
2012. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak bennük van a hiba? Én is melankolikus vagyok, de még nem találkoztam olyannal, akit annyira ne tudnék elviselni, hogy otthagyjam a munkahelyem.
2012. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is melankolikus vagyok és én is léptem már ki munkahelyről emiatt. Te a 2,5 év alatt tudtál változtatni a hozzáállásodon? Én még pályakezdő vagyok és kíváncsi vagyok a tapasztalataidra. Privátban megírhatnád. :)
2014. nov. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!