Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton szédülök, rosszul...

Folyton szédülök, rosszul vagyok, fáradt vagyok folyton, anyám azt mondja, igyak vörösbort egy kis. Igaza van? 19/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki, a borra úgyis azt mondják hogy egészséges. SZédülés lehet hogy kevés folyadékot iszol, melegbe amúgy is sokat kell. De ez az állandó meleg is befolyásolhatja.
2012. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
napi minimum három liter vizet iszok, az csak elég! Egyébként picit alacsonyka a vérnyomásom...
2012. jún. 23. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs igaza, menj el a háziorvosodhoz, el fog küldeni laborba teljes vérképet csináltatni ill. a szédülés miatt szemészetre és neurológiára is
2012. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem menj a háziorvoshoz, hátha kitalál valamit vagy ybeutal valahová.
2012. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! Elmentem, mondtam a házidokinak, hogy egész nap szédülök, meg zsibbadnak a végtagjaim, mire ennyi volt a válasz: "Én is szédülök, szédüljünk együtt!"

Aztán meghagyta az asszisztensnek hogy írjon beutalót laborba, és elhúzott... :/

2012. jún. 23. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerem az efféle 'vicces' orvosokat :D:D

Az alacsony vérnyomásodon sporttal tudnál javítani, csak hát ilyen kánikulában.. legfeljebb este lehet.

Figyelj a sóbeviteledre is, mert ha nagyon keveset viszel be, akkor hiába iszol mindig, kiszáradsz. Főleg a melegben.

2012. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szabad orvosválasztás van ;)
2012. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak mondanám egyrészt elvileg nincsen, mert az első körzetbe a községen áthaladó főút egyik része tartozik, a másikba meg a másik fele... Én már így is átjelentkeztem a másik orvoshoz, mert a másik az még ennél is nyomorékabb volt.... xD

2012. jún. 24. 08:42
 9/9 A kérdező kommentje:
*átjelentkeztem a MÁSIK orvoshoz mert az EGYIK még ennél is nyomorékabb volt... :D
2012. jún. 24. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!