Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Calici vírus-t kaptam. Anyám...

Calici vírus-t kaptam. Anyám azt mondta hogy menjek suliba. Lehetséges hogy fertőzni fogok? És hogy a többiek is elkapják?

Figyelt kérdés

Még nem voltam orvosnál mert hétvége van. tegnap még mindent kihánytam.. egész nap csak feküdtem. de ma meg már nem hánytam ki a kaját.. csak hőemelkedésem volt reggel.. szóval orvos még nem látott.. szerintetek fertőzni fogok ha megyek suliba? anyám nem akarja engedni hogy itthol maradjak, mert azt hiszi hogy csak megjátszom. meg hogy már nem is hányok akkor mehetek nyugodtan...:@

előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál orvosnál, akkor ki tenyésztette ki nálad a Calici-virust, melyik labor?
2010. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nem voltál orvosnál akkor nem biztos hogy a calici vírust kaptad el.Számtalan bakteriális és vírusos fertőzés van még ami hányást ,lázat és még hasmenést is okoz.Amíg hőemelkedésed van nem lenne szabad suliba menned.Én a helyedben elmennék dokihoz.Nem tudom hány éves vagy de ha anyukád nem akar elvinni akkor ha tudsz menj el egyedül.Ha a doki úgy látja hogy mehetsz akkor úgysem fog otthon tartani.
2010. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsi ez kimaradt 13/L
2010. ápr. 18. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel elég gyakori most a calici vírus, a tünetek pont olyanok, így nem nehéz kitalálni, nemkell ehhez orvosnak lenni...jah fertőző leszel, de ez nemjelenti azt h mindenkit befogsz fertőzni. ha vigyázol, nem tüsszögsz le másokat, nem köpsz le másokat mneg hasonlók akkor nembizti h elkapják.
2010. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2010. ápr. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!