Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha dokihoz megyek (körzeti)...

Ha dokihoz megyek (körzeti) mindig nagyon rosszul leszek, el kezd dobogni a szívem, fáj a fejem, ha beveszek előtte egy frontint az befolyásolja a vérnyomásértékem?

Figyelt kérdés
Általában alacsony a vérnyomásom, sokat vagyok rosszul, elmentem odkihoz múltkor, de mikor modnta, hgoy na akkor mérjük meg a vérnyomásod, akkor el kezdett dobogni iszonyatosan a szívem, lüktetni a fejem, teljesen rosszul lettem.. És magas lett így a vérnyomásom. Ha beszednék egy frontint, mielőtt megyek hozzá, az mennyiben változtatna?
2012. jún. 24. 08:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Orvosi utasítás nélkül ne vegyél be Frontint!
2012. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Frontint a pszichiáterem írt fel egy időben, mondjuk nem pont orvoshoz menés miatt..
2012. jún. 24. 08:53
 3/16 A kérdező kommentje:
de a kérdés nem is erre vonatkozott :)
2012. jún. 24. 08:54
 4/16 anonim ***** válasza:

Elvileg nem befolyásolja a vérnyomást.

[link]

2012. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

sokan vannak így vele, ráparáznak a mérésre és akkor pont felmegy a vérnyomásuk,

otthon nyugodt körülmények közt kellene lemérni

2012. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Írtam, hogy otthon, (nyugodt körülmények) között meg leginkább alacsony! De nem mondhatom a dokinak, hogy miatta felmegy a vérnyomásom, de egyébként alacsony! :D Mert ő meg azt nem látja.. Ezért gondoltam, hogy a frontin lenyugtatna, és akkor a "normális" értéket mutatná a rendelőben is a vérnyomásmérő...

2012. jún. 24. 09:06
 7/16 anonim ***** válasza:
A pulzust viszont csökkenti, ezt tudom. De hülyeség csak ezért bevenni pluszban. Próbálj gyógynövény boltban szerezni valamit izgulásos esetre.
2012. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!! Próbáltam már mindfenéle természetes cuccal, meg homeopátiás szerrel, de azok nem hatottak,ez már rég nem csak egyszerű "izgulás"... :S
2012. jún. 26. 08:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan mondd meg neki, hogy nála izgulsz. Tuti nem vagy vele egyedül. Esetleg mielőtt mész hozzá egy hétig naponta mérd meg otthon magadnak, írd föl és mutasd meg neki. Biztos elhiszi és látni fogja, hogy nincs gond a vérnyomásoddal. Nehogy majd azért írjon fel gyógyszert mert izgulsz és közben nem is lenne rá szükséged. Azt sajnos nem tudom,hogy a frontin befolyásolja-e.
2012. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Most méricskélem egy ideje, mindig alacsony, fel is írom, majd csütörtökön megmutatom neki.. :)
2012. jún. 26. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!