Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma egész nap szédelgek, főleg...

Ma egész nap szédelgek, főleg akkor ha felállok, és kellemetlenül nyom a fejem meg fáj is. Ezt okozhatja front? Más is érez ma így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Én olyan vagyok ma mintha legalább 1 hete nem aludtam volna, a fejem majd leesik a nyakamról:(

Szerintem a front kavar:(

2009. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Detto, én is fejfájós vagy már reggel óta :S nem tudom mitől, de olyan mintha az agyam nyomná a koponyámat. Lehet tényleg front okozza.
2009. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Én dettó ugyanígy vagyok ma vele. A tagjaim mintha ólomból lennének, egész nap szédelgek, minden bajom van. :S Gondolkodni is alig tudok. :S

22/F

2009. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Én is ugyan így érzek, már tegnap óta. Nem valami kellemes, munkaközben többen is megkérdezték, hogy biztos nem fogok e elájulni... (:


Saci, 22

2009. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, és köszi a válaszokat. hát akkor tuti a front.. de nagyon rossz.. el kellett mennem itthonról egy rövid időre bevásárolni meg csekket befizetni, de azt hittem elájulok útközben.. jobbulást mindenkinek:)

(23/L)

2009. júl. 7. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.A front hatással lehet valóban a fejfájásra, engem is mindig megvisel.De nem csak akkor szoktam szédülni, ha felállok, hanem akkor is ha leesik a vérnyomásom ez hirtelen felállásnál gyakori nálam.Ilyenkor gyorsan minnél több folyadékot kell innom.
2009. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a gond már kedd óta. Ti jól vagytok már?
2009. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!