Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kéz- és láb zsibbadás! Mitől?

Kéz- és láb zsibbadás! Mitől?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 8 hónapja szültem császárral. EDA volt, de nem volt ilyen gondom, viszont ha kocsival megyek és előzök, akkor szabályosan elkezd kalapálni a szívem, még akkor is, ha nem jön szembe semmi, nem közlekedek veszélyesen. Amikor befejeztem az előzést, ver a víz, a szívem továbbra is gyorsan ver. Tegnap reggel óta pedig sűrűn zsibbadt (napi 6-7x) hol a bal kezem, hol mind a kettő, hol a lábam, hol pedig mind a 4 végtagom együtt. Elképzelhető, hogy "rosszul szúrtak" a baba születésekor, vagy ez egyértelműen a szív miatt lehet??

Tervben van egy kardiológus, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy szerintetek melyik verzióm áll(hat)ja meg a helyét!


2012. jún. 24. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tipikus pánik. Hányinger? Szájzsibbadás?
2012. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szájzsibbadás nagyon ritkán. Csak azt nem értem, hogy ha pánik, mitől pánikolok, mikor nincs veszélyhelyzet előttem?! :( nagyon rossz ez így, volt, aki egyértelműen dilidokihoz küldene ezzel, pedig azért ott még nem tartok!
2012. jún. 25. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz vészhelyzetnek lenni, hogy pánikrohamod legyen. Nagyon sok a pánikbeteg a mi kis országunkban - ez nem azt jelenti, hogy elmebeteg vagy. Biztos, hogy jól jönne egy szakember segítsége, mert később ez még durvább lesz. Akár más szituációk, vagy egyszer csak már nem mersz kocsiba ülni, mert félsz az érzéstől.


Egy biztos: nem az EDA hatása :)

2012. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, egyre többször érzem, hogy nem merek a volán mögé ülni, pedig imádtam vezetni. Heti 1x, ha mennem kell a szülőkhöz, akkor ülök, egyébként már nem.

Nagyon szépen köszönöm a választ!

2012. jún. 26. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!