Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folytonos kéz-és lábzsibbadás,...

Folytonos kéz-és lábzsibbadás, hova forduljak?

Figyelt kérdés

2008 óta fennálló kéz-és lábzsibbadásom van,ami néha már elviselhetetlen, minden héten 2-3 alkalommal jelentkezik, van hogy többször is.

Házi orvos nem foglalkozik velem, azt mondta fiatal vagyok.Egyedül neurológiára küldött el, ott nem talált semmit a doki egy gerinc és nyaki MR után. Azt mondta szedjek vitaminokat és ezzel lezárta a dolgot. A h.o. a negatív eredmény után azt mondta,h végezzek agykontrollt, szerinte onnan ered a probléma... Ez abszurd! Tényleges panaszaim vannak és nem képzelek be semmit, nincsenek lelki gondjaim, se családi, munkaügyi problémáim, fennálló panasszal nem utalnak sehova. Ez számomra hihetetlen!!


Vki tudna nekem segíteni, hogy hova forduljak ezzel magánrendelésen? Vagy hasonló probléma vkinél és megoldás rá???


KÖSZÖNÖM!


24 éves, lány



2012. jún. 17. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress fel egy csontkovácsot. Biztos, hogy valami gerinc problémád van. Ha írsz privit, tudok neked ajánlani egyet, Őrbottyánban, bár nem tudom, hogy hol laksz?
2012. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenképp neurológiai eredetű. google-be írd be, hogy hozzád közel, hol van neurológiai magánrendelés.
2012. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is volt hasonló, nem vagyok orvos, de nekem felírtak egy gyógyszert, ami vény nélkül kapható, ráadásul egy 5 perces viziten kaptam, véradás előtt és bevált. Mielőtt még valaki azt írná, nehogy beszedd azt a gyógyszert, amit isten tudja ki ajánl, ez a gyógyszer vény nélkül is kapható, ha elolvasod a betegtájékoztatót, és nem ütközöl ellenjavallatokba, akkor érdemes kipróbálnod! A neve Milgamma N, ez kifejezetten idegi eredetű problémákra jó, tv-ben is sokat reklámozzák. Én nem is mentem tovább, mert pár hét szedés után megszűntek a panaszaim.
2012. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nekem csak a kezem zsibbadt, minden áldott nap, este 6 órától másnap reggel felkelésig. Sajnos volt, hogy ilyen kézzel kellett dolgoznom, de amúgy pontosan a munkám váltotta ki!
2012. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
B1 vitamint szedjél.
2012. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Arról a vény nélküli gyógyszerről én is hallottam,de vmi idegnyugtatószerűség, ami persze nem olyan, mint egy komoly készítmény,de segít kikapcsolni, idegekre hat. Köszönöm nekem ez nem kell. Szerencsére nem vagyok ideges típus, nem akarok ilyenhez vetemedni.
2012. jún. 17. 13:23
 7/11 A kérdező kommentje:

08.01-es, nekem nem ilyen hosszas a zsibbadás, mint neked. Csak 1-2 perc, de az épp elég heti többször. B1 vitamint szedtem és nem hatott.

Lehet a legelső szerinti csontkovácsot kell kipróbálnom.

De azért, ha vki tud még segíteni, várom. Köszönöm!

2012. jún. 17. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
szia a gyógyszer amit ajánlottam nem idegnyugtató, nem leszel álmos tőle, ez nem antidepresszáns. én vagyok 08.01-es. csak egy tipp volt, mert nekem például még súlyosabb is volt, mint a te eseted és mégis segített. Nekem a megerőltetéstől kezdett zsibbadni, mert olyan a munkám, szóval nem stressz alapon hat a gyógyszer, tévedésben vagy. ellenben próbálhatod a csontkovácsot, ha az neked szimpatikusabb.
2012. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi,h írtál a készítményről,de ahhoz egyenlőre nem nyúlnék, most megpróbálom a csontkovácsot.


De, ha vkinek van még tippje,hogy hova,kihez forduljak,mi állhat a háttérben, azt várom!

2012. jún. 17. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most már 13 napja zsibbad a bal lábam szára és a lábfejem.Egész nap érzem.Én is voltam Neurológián ahol megvizsgáltak,ott semmit nem találtak,így tovább sem küldtek.Milgamma N szedem,én érzem kezd használni.Meg izomlazított kaptam.

Te jobban vagy már?Voltál csontkovácsnál?

2014. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!