Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy elég lassan...

Mitől lehet, hogy elég lassan és csúnyán gyógyulnak a sebeim?

Figyelt kérdés
Nem vagyok cukorbeteg,első körben erre gondoltak....
2012. jún. 28. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

én is a diabetes-re gondoltam ,mikor csak a kérdésed láttam kiírva...:)


lehet egyébként ami írsz

1. bizonyos gyógyszerek mellékhatása (pl steroid),

2. C-vitamin hiány, és általában vitamin hiány.

3. valamilyen sejt-regenerációs faktor hibája.

4. egyesek szerint túlsavasodás is okozhatja.


VAGY:


5. Keringési rendellenesség, vérkeringés romlása, az is okozhatja! Ilyenkor a bőrszövet nem kap elég O2-t, így nem is tud rendesen működni.

Nem szokott hideg lenni a végtagod??

2012. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de..szinte állandóan hideg,mondjuk nyáron szerencsére nem....de anyunak,nagymamámnak is vannak kisebb,nagyobb keringési gondjaik,de mostanában vettem ezt észre...mondjuk kicsit idegesítő,amikor 2 hétig próbál meggyógyulni egy kis vágott seb....köszi szépen a segítséget!
2012. jún. 28. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

és szedj vitaminokat, azaz egyél olyat, amiben sok van!

Így nyáron tankolj be belőlük!!


Tudom, nem vigasztal, de nekem is hidegek a végtagjaim, most is nyáron is zokniban alszom, vagy nem tudok aludni...

minta nekem is lassabban gyógyulnának a sebek...el kéne húznunk dokihoz, mert ez jobb nem lesz.

pedig nem cigizek, sosem tettem.


De figyu, ha mentolos cuccal kenegetnénk a lábunkat, az serkenti a vérkeringést ám! :)

2012. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!