Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gerinc felöli bordatörések...

Gerinc felöli bordatörések mennyi ideig gyógyulnak? Mennyire fájdalmas? Miért van szükség mesterséges altatásra egy hétig?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek autobalesete volt és szarrá törte a bordáit.

Lehet hogy a biztonsági öv miatt? Ez csak azért is gyanús, mert bár a kocsi totálkáros a vezető mellett utazó 2 db embernek és egy nagytestű kutyának SEMMI baja sem lett.

Szerintetek elképzelhető, hogy nem volt bekötve? Vagy a bekötött öv is okozhat ilyet?


2011. aug. 29. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy bordám tört el, hátul. Ismerősöd valszeg azért altatják, mert iszonyatos fájdalmai lennének, nekem anno borzalmasan fájt, nem tudtam mozogni, levegőt venni, ráadásul azt mondta az orvos, h fújjak lufit, mert így az elmozdult csontvégek összerendeződnek. Életemben nem bőgtem annyit fájdalomtól, pedig magas a fájdalomküszöböm...karatéztam már törött lábujjal. Az edző csak akk vette észre, h gáz van, mikor az egész lábujjam lila és dagadt volt.
2011. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnálom, hogy így fájt neked.

És mennyi ideig gyógyultál?

2011. aug. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!