Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Le állhat valakinek csakúgy a...

Le állhat valakinek csakúgy a szive?

Figyelt kérdés
sokat szoktam stresszelni, ezért is félek, mert olvasgatok és pánikbeteg is vagyok kicsit...

2012. jún. 28. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem egyszerű, hogy csak úgy megáll, van saját ingerképző központja, nem olyanok vagyunk, mint a halak, nyugi.
2012. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos mikor egyedül vagyok itthon és nem köt le semmi, ilyen hülyeségeket olvasok és egyből arra gondolok hogy mivan ha leáll a szivem, bemesélek magamnak már mindent...olvastam hogy ez szivbetegség nélkül is előfordul :S És hogy a stressz a főbb oka....Le fogok róla szokni
2012. jún. 28. 23:15
 3/4 anonim válasza:
Teljesen magamra ismertem benned kérdező....ugyan ilyeneken szoktam stresszelni...néha már érzem is, h rosszul vagyok.. persze ezt csak bebeszélem magamnak.
2012. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedved kérdezö és aki még ugyan ilyen cipöben van, nem szeretnétek felvenni egymással a kapcsolatot? én azt hidtem ilyesmivel én vagyok egyedül, de akkor nem, jó volna valakivel beszélgetni erröl. Ha gondolod és van skypod ird meg és felveszlek.. vagy bármilyen közösségi oldalon. köszönöm szia
2013. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!