Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás, émelygés, mitől lehet?

Fejfájás, émelygés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este elkezdett fájni a fejem nagyjából a homlok felső részén,aztán "lecsúszott" a szemöldökhöz, majd a szem mögé (a szemem nem fájt). Emellett émelygést is éreztem.

Mivel este volt, még ittam egy fél liter vizet és lefeküdtem aludni, gondolván reggelre elmúlik.


Ébredéskor jól voltam, de ismét jelentkeznek a tünetek.

Nem vagyok kifejezetten fejfájós típus - ha néha előfordul, akkor se kíséri émelygés és inkább a fejem teteje szokott fájni, nem az arckoponyai rész.


Lázam nincs.

Nem tudom, hogy az számíthat-e, hogy menstruáció első napjaiban vagyok (bár soha nem volt ilyen kísérőtünetem).


2012. jún. 29. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a stressztől van, amit a menstruáció felerősít.
2012. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán ért stressz mostanában.
2012. jún. 29. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A stressz sokszor olyankor jön ki, amikor megnyugszik az ember. Egyébként odaszoktál figyelni napközben a megfelelő folyadék bevitelre? Mert a túl kevés víztől is lehet. Mindenesetre menj el és vizsgáltasd ki, ha nem találnak semmit, akkor a stressz volt.
2012. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!