Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha mindenki 16-17 évesnek néz...

Ha mindenki 16-17 évesnek néz és 24 éves vagyok, az jelentheti azt is, hogy később is fiatalabbnak nézek majd ki és tovább élek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 20:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen :)
2012. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy meddig fogsz élni nem ezen múlik, hiszen sajnos sokan fiatalon meghalnak.
2012. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem. de sokat fogsz szívni, mert az utcán és a sóhivatalokban nem vesznek majd komolyan, didzsibe személyit kell vinned, és még később majd nem érted, miért tegez le és néz hülyegyereknek mindenki, ahelyett, hogy értelmesen lereagálják a szövegedet :-)
2012. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 masni1 ***** válasza:

Németh László, az író is így járt. Egész életében kölyökképű volt, rengeteget szívott emiatt. Később se változott az arca. Viszont mivel magas volt a vérnyomása, nem élt sokat. Amúgy ott a Geszti is.

Szerintem ha 24 évesnek megfelelően öltözöl, akkor jobban jársz. Akár fiú vagy akár lány, egy kicsit komolyits magadon, akkor komolyabban vesznek.......

2012. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Mi is ilyenek vagyunk a férjemmel, és ilyenek a szüleim is, illetve a párom apukája. Mindenki letagadhat 8-10 évet. Anyukám családjában, és férjemnél apai ágon jellemző a hosszú élet, 90-96 éves kor között mentek el a felmenőink. Hozzá kell tennem, hogy a mi családunkban szinte senki sem dohányzik (vagy dohányzott), alkoholt igen kis mértékben fogyasztunk, bár nagyszülőknek, dédszülőknek volt szőlője, saját bora, mértékkel itták, nem voltak alkoholisták, és ami még fontos szerintem a hosszú fiatalos élethez, hogy az őseink mindig aktív, dolgos emberek voltak, még idős korukban is.

Szóval szerencsés vagy, hogy fiatalos külsőd van, jó géneket örököltél, de a fiatalosság megőrzéséhez, és a hosszú élethez ez nem elég, az életmódod is sokat számít. A ma élő embereknek különösen oda kell figyelnie, mert sokkal több a környezeti ártalom, mint pl. 100-150 évvel ezelőtt, és az aktivitásunkból is rengeteget vesztettünk (TV előtt tespedés, kevesebb a munkával járó mozgás a gépesítés miatt,mosógép, mosogatógép, kapálógép, kaszálógép stb.)

Egyszer láttam egy riportot egy 104 éves nénivel, akitől megkérdezték, árulja el mi a hosszú élet titka. Azt mondta sosem dohányzott, szinte csak a saját maguk által megtermelt alapanyagból készült ételeket ette, ebből is következik, hogy mindig sokat dolgoztak a földeken, az állatok körül, kint a szabadban friss levegőn, és még hozzátette, hogy minden nap megivott 1-2 dl bort (soha ennél többet). Ilyen jellegű élet, ma már azért kevés embernek adatik meg, főleg ha városban él.

2012. júl. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is jó pár évvel fiatalabbnak nézek ki a tényleges koromnál, de a hozzászólókkal ellentétben én ezt inkább előnynek nevezném. A fiatalabbak jobban néznek ki, amit csajozás/pasizás esetében is tudsz kamatoztatni! :)
2012. júl. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó: szerintem eben a korban, a 24 helyett 16-17 nem jelent különösebb előnyt, sőt. a 16-17 épp hogy nem az igazi párválasztások kora, hanem inkább a 22-26 az.
2012. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy tovább élsz-e vagy sem az nem ezen múlik hanem az életvitelen és az esetleges öröklött adottságokon, de az viszont valószínű, hogy mindig fiatalabbnak fogsz kinézni mint amennyi vagy.
2012. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En is mindig fiatalabbnak neztem ki...a ferjem 2 evvel fiatalabb...24 voltam mikor egybekeltunk, a hivatalban tolem kertek szemelyit...mikor en voltam az idosebb.Akkor zavart..az evek folyaman elony.1o evet meg ma is siman letagadhatok.Nem szabad elhizni,mert az oregit.
2012. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kénytelen voltam huszonévesen szakállat növeszteni, hogy komolyabb korúnak nézzek ki. A képen 27 éves voltam: [link]
2012. júl. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!