Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gerincsérv műtétem volt 1...

Gerincsérv műtétem volt 1 hónapja, ez azt jelentheti hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem abban,hogy miért merevedik be a hátam egy kissebb sétától is,a gerincem mentén az izmok olyanok lesznek mint a beton izom lazító nélkül nem bírom de még azzal is nehezen.a régi problémám megszünt mert a lábamat nem bírtam használni,az rendbe jött,de a hátamban iszonyatosan feszül az izom,elötte nem volt ilyen,mitől lehet ez,a gyógymasszőr,torna és fürdő segíthet ezen
2010. szept. 21. 14:37
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt gerincsérv műtétem,az első pár hónapban ez normálisnak mondható de mindenképpen szükség lenne valamilyen terápiára,én száraz és vizi tornára is jártam és egész jól rendbe jött,sőt a masszázs is jó.

2010. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2 hét múlva megyek akkor leszek 6 hetes műtött,remélem elmúlik,kicst meghúzódik akkor egész nap érzem.Az ülés neked mikortól ment rendesen?Mondjuk nekem az LV S1 nél volt a sérv és pont az ülőidegem volt begyulladva.Ráadásul ülő munkám van,decemberben kezdek :-(
2010. okt. 1. 14:04
 3/3 anonim válasza:
A rehab után egyre könnyebben ment az ülés,én is ülőmunkát végeztem előtte is és utána is,kb 3 hónapra már egész jól ment.Kitartás!
2010. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!