Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor ment a hasam,elsőnek arra gyanakodtam hogy a stressz okozza de mindig akkor megy mikor anyának is. Lehet hogy mind ketten allergiásak vagyunk valamire? A család többi tagjának nem ment csak nekem és anyukámnak pedig általában mindenki ugyanazt eszi.

2012. júl. 2. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igen nekünk is ugyan ez a probléma,próbáljatok pár napig diétázni..és ha nem múlik akkor mennyjetek el a dokihoz .! és próbáljátok kideríteni mi okozza a hasmenést.! amikor megeszitek a kaját rá hány percre/órára/ megy a hasatok?
2012. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyának tegnap előtt hajnalba ment és tegnap hajnalba,nekem tegnap hajnalba és ma hajnalba. Nem tudom mitől mert nem ugyanazt ettük,mind a két nap.Anya azt mondja hogy neki az epéje miatt megy akkor lehet nekem is azzal van baj? De nekem nem fáj a hasam ahogy anyának.Nekem viszont pánikbetegségem van sokat stresszelek. És elég valószínű hogy az ment rá a gyomromra,de akkor miért mindig akkor megy??
2012. júl. 3. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát neked tuti nem attól van...mitől stresszelsz? próbáld ki a magne b6-ot az azt mondják nagyon jó nyugtató és csillapítja a bélrendszert is..anyukádnak mióta van ez?? egyszerre kezdődött nektek?
2012. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
anyának már vagy 10 éve megy a hasa ha olyat eszik az epéje miatt.szedek magne b6-ot és más gyógyszereket/vitaminokat is.tegnap előtt vagy 3 szor négyszer voltam WC-n.tegnap kétszer ma meg csak egyszer remélem holnap már nem lesz !!!
2012. júl. 4. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:

na az jó..:) örülök neki..:)! biztosan jobban leszel!

Jobbulást nektek!

2012. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!