Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy bírtok aludni ebben a...

Hogy bírtok aludni ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
Panelben fekve izzadok...
2012. júl. 2. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

szintén, sehogy, kb négykor alszom el minden nap :/

ráadásnak nem izzadok... vizes törölközőt tudom ajánlani, csodákat tesz :)

2012. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaa igen azt én is szoktam, de èn most permetezem magam vìzzel, de semmi nem segìt. 5kor kell kelnem, jo lenne aludni... :/
2012. júl. 2. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
napnyugta után menj futni, vagy vmi más testmozgást végezz, attól talán elálmosodsz. kamillatea, levendulaolaj segíthet lenyugodni, elbágyadni. lehető legkevesebb ruházat, végső esetben altató.
2012. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napnyugta körül nekiállok kicsit dolgozgatni a kertben, attól kellőképp elfáradok, amihez a meleg is hozzásegít. Az éjszakai locsolás előtt ledőlök kicsit aludni, majd hajnali 3-4 órától tudok aludni egy kicsit, de van hogy kétszer is felébredek. Mivel most nem dolgozok, egészen délig ágyban maradok, napra úgyse lehet még menni olyankor. A szellőztetés alig 2 fokot hűt csak a szobán, 29 alá nem tud lemenni a hő.
2012. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az még elviselhető, nálunk 34-35 fok van :S :S és az éjszakai hűsítés sem használ, mert most nem tudunk kereszthuzatot csinálni, a ventitől meg nem tudnánk aludni, a hangja és a szele miatt :(
2012. júl. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!