Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti hogy tudtok...

Kismamák ti hogy tudtok aludni ebben a nagy hőségben? Van valakinek vlami jó ötlete? -33 hetes km-

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de én sehogy.Mire eltudnék aludni mennem kell wc-re.Ráadásul néha sehogy sem jó feküdni.Néha ott tartok hogy feladom.Kitartást!!!31 km
2009. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy,legalábbis éjjfélig utána végig szenvedem,pisi,görcsök,meleg...Alig ruha és ventillátor..
2009. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Láttom, akkor nem csak én szenvedek:)
2009. júl. 17. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyre nehezebben, bár a ventillátor eddig bevált! De már csak holnapig kell kibírni, aztán jön az enyhülés!!!

Kitartás mindenkinek!

33 hetes kismami

2009. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy,de nálam nem csak a meleg miatt van így ,én eleve rosszul alszom,na melegbe meg pláne .1. még csak tudok,de aztán olvasok,járkálok,forgolodom.Nagyon hosszúk így az éjszakák és már hetek ota így megy.33 hetes km
2009. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!