Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az a helyzet, hogy kicsit...

Az a helyzet, hogy kicsit székrekedéses vagyok, és ha más helyen vagyok (attól független, hogy itthon tudtam menni a wc-re) ott nem tudok menni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
És van egy meghívásom több napra, és ilyenkor szeles is vagyok... Mit csináljak? Menjek el?
2009. júl. 9. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nemtom nekem ha kell én megyek. Ezért nem vállani egy meghívást nyáron?
2009. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet.Nekem nagyon bevált az aszalt szilva székrekedés ellen.És állítólag a lenmag is nagyon jó,azt joghurtba vagy tejbe kell egy kanállal tenni.Nekem a szilva nagyon jó.

Emiatt kár lenne nem elmenni.

2009. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ilyenkor ti napokig nem is nagyvécéztek? ez nagyon egészségtelen.
2009. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2.

Egyáltalán nem egészségtelen,nem minden ember tud naponta wc-re járni.Egyszerűen lassabb az anyagcserénk.Kismama vagyok,ha ez egészségtelen lenne,az orvosom mondta volna.Mindig is ilyen voltam....sajnos.

2009. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
úgytudom kétnaponta egy széklet normális, na most ha valaki ezentúl sem megy slozira, orvostól függetlenül nem egészséges.
2009. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. reggel éhgyomorra egy pohár víz, lehetőleg áztatott aszalt szilva és/vagy egy kanál olaj jó hatással van. rágj meg mindent sokszor és igyál sokat, minden falatra egy kortyot. nekem ezek beváltak. egy kis reggeli tornát is próbálj ki: még felkelés előtt szorítsd össze - ernyeszd el a végbélnyílásod 50-szer, mindennap, ez erősíti az izomzatot és könnyebbé teszi a székelést.
2009. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!