Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google docs tárhelyébe...

A google docs tárhelyébe (1GB) beleszámít a gmailban tárolt cuccok által foglalt hely is? Vagy független a kettő egymástól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Függetlenek egymástól.

Hiába google-google, attól még más.

2011. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, köszi.

De akkor nem értem, mi foglal 700MB-ot a tárhelyemen, amikor alig van rajta vmi, megnézegettem, sokkal kisebb foglalt területnek kéne lennie... A mailekkel együtt adná ki azt, amit kiad.

2011. júl. 20. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az érdekes.

Direkt utána is néztem ennek most, hogy nehogy az legyen, hogy hülyeséget beszélek, és nem találtam semmi olyat, hogy ezeknek közük lennének egymáshoz.

Aztán bejelentkeztem Docs-ba (még nem használtam), és azt írja 0KB van foglalva, miközben gmail-ben van jó pár levelem, ami valamennyi megát biztos foglal.

2011. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy utánanéztél.

Nem értem, miért van majdnem tele a google docs-om, semmi nincs, ami nagy helyet foglalna.

2011. júl. 20. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!