Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináltok ilyen melegben,...

Mit csináltok ilyen melegben, hogy ne legyen melegetek?

Figyelt kérdés
próbálkoztam óránkénti zuhival, amikor megoldható, jeges/forró teával, néha meglátogatok egy légkondis boltot is :D de még mindig dög melegem van.
2012. júl. 3. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
örülök a melegnek, miért ne lenne melegem? nyár van...
2012. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Végre itt a nyár!!!

És van ma már jó pár ilyen kérdés,az otthon kategóriában is,ott már leírtak egy csomó tippet,olvasgasd,hátha valamelyik neked is beválik!:)

2012. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor ne válaszolj, ha neked ez pont jó. húzz a pokolba, aztán ülj bele egy kondérba. csá.
2012. júl. 3. 20:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Az még nem baj, ha meleged van, nekem már hányingerem van, a melegtől, pár nap kánikula után mindig ez van.:( Fürdőzés ami tényleg segít lehűlni, de nem mindenki teheti meg. Én virágpermetezővel járok-kelek, szenzációs!:)
2012. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vizeskendő. Nyakba,karba,lábra kötni. Nagyonhatásos.


Csá

2012. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Nah a bunkóság felsőfoka a kedves kérdező. Te kérdeztél én válaszoltam. Mi a probléma? Megmondtam, hogy semmit se csinálok. Idióta...
2012. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
jah még: csá XD
2012. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves kérdező a világnak jót tesz ha meleged marad, hátha elolvadsz....amúgy van egy olyan hatásos emberi találmány mint a ventilátor...4000 Ft Tescoba, kevesebbet bagózol és meg van oldva a probléma.
2012. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tetris ***** válasza:
100%

Én már csak úgy járok-kelek, hogy teszek a nyakamba egy nedves konyharuhát, és ha már nem bírom, letörlöm a képemet. Jól felfrissít.

Gyakorlatilag összenőttem a ventillátorral.

A fiam nedvesen vette fel a pólóját, azt mondta, 20 perc alatt száraz volt. De addig is hűtötte.

Egy-két éve lehetett kapni a kínaiaknál kis kézi ventillátort. Nem sok levegőt kavart,de a semminél az is több.

2012. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

melegben meleged van, ez a normális. Igyál sok vizet, izzadj sokat ugyanis a szervezeted így hűsíti magát... jah és ne panaszkodj... nyár van, a nyár meleggel jár... ez van

örülj neki hogy meleg van, gondolj arra hogy fáztál télen...

2012. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!