Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan szédülök. Mi lehet...

Állandóan szédülök. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve állandóan szédülök. Mitől lehet? Az elmúlt másfél évben 46 kilót fogytam. Nem betegség miatt! Tudatosan!

Még nem voltam orvosnál, mert általában holmi kis szédüléssel nem megyek el dokihoz, de most már kezd kezd kellemetlenné válni. Esetleg vki van hasonló helyzetben? Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm a válaszokat. 20/F



2012. júl. 3. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy magas vérnyomás,vagy vércukor szint,vagy ezek ingadozása. Szem gyengesége.

Ezek alapból okozhatnak szédülést,tehát kezd a háziorvosnál labor beutalóval,aztán vérnyomás, EKG, a többi utána kiderül.

Jobbulást!

2012. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
46 kilót fogytál és csodálkozol, hogy szédülsz??? Hány kilóból fogytál ennyit. Ekkora fogyásnál elkerülhetetlen, hogy ellátogass a háziorvosodhoz, mert sztem a fogyás miatt szédülsz. Fogadd meg az elöttem válaszoló tanácsát! Menj el egy teljes kivizsgálásra! Jobbulást kívánok én is!
2012. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reméltem, hogy a dokit kihagyhatom. Egyébként 117 kg voltam, most vagyok 71 és 197 cm magas.
2012. júl. 3. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fogyáshoz! :)

a szédülés lehet a sok illetve a kevés alvástól is.

illetve mérd meg a vérnyomásodat,hogy nem-e magas vagy esetleg alacsony,

illetve a vércukorszintedet is nézd meg,lehet,hogy alacsony.

2012. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!