Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem múló véres-nyákos széklet?

Nem múló véres-nyákos széklet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szombaton lebetegedtem. felment a lázam, rosszul voltam, rázott a hideg, nemvolt étvágyam... Vasárnap elkezdtem wcre járni, hasmenésem volt.. egészen keddig csak szimpla hasmenésem volt igaz nagyon sokszor voltam, fájt is a hasam meg minden. de nemvolt benne vér... egyik éjjel azonban megjelent ez a véres-nyákos dolog a székletemben és mostanáig nem nagyon akar elmúlni... voltam dokinál de a tenyészetig nem tud semmi infót mondani mi lehet ez.. Amúgy Norwix-ot szedek, azt kapom antibiotikum gyanánt. Valaki tapasztalt már ilyet?? :/ u.i.: a hasmenés ma már nem olyan gyakori, sokkal ritkább, de a véres dolog nem múlt el..

2012. júl. 5. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Aktív szén és fűszerkömény.
2012. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem azonnal MENJ ORVOSHOZ!
2012. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!