Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utal a nyálkás széklet?...

Mire utal a nyálkás széklet? Úristen, nagyon félek.

Figyelt kérdés
Ma csikart a hasam, 2x volt normális székletem, egyszer hasmenéses. Közben nagyon morog és fájdogál itt-ott a hasam, rengeteg szél távozik. Az előbb elmentem wc-re, de főleg szél jött akkor is, meg olyan félig-meddig átlátszó nyálkás anyag... Nagyon megijedtem... Mi lehet a baj?! :S
2012. márc. 23. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmi komoly, ettél valami romlottat vagy benyaltál valami vírust. Pánikra ok akkor van, ha véres vagy zöld, illetve ha nem múlik el 1-2 nap alatt.

Viszont diétázni kell: sok folyadék (cukros is, hogy legyen benned valami!), főtt krumpli üresen, főtt rizs, főtt répa (konzerv is jó), ha nagyon éhes vagy, pirítós fehér kenyérből. Jó még a ropi és a keksz, de sima legyen vagy győri édes, semmi zabpehely és társai. Nekem a cukros kóla kifejezetten segíteni szokott. Jobbulást.


(Hasfogót ne szedj rá, mert ha nem jön ki, bent okozhat gyulladást.)

2012. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!