Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány éves korban lehet elkezde...

Tity kérdése:

Hány éves korban lehet elkezdeni a láb- és hónaj szőrtelenítést? Mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a hónaljamat 11éves koromban kezdtem,a lábamat 12. Kicsit az átlagnál több szőröm van. Akkor kezd amikor szükséges!
2012. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én úgy emlékszem 14 éves korom körül már elkezdtem. 27/N
2012. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzed,hogy zavar a szőröd! Én olyan 13 évesen kezdtem el, nagyon cikinek éreztem, hogy szőrös vagyok és anyám mindig ujjatlan felsőt vett és persze nem értette miért nem akarom felvenni.

22 l

2012. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek korai hogy elkezdtem a lábamat meg a hónaljamat?(12 éves leszek szeptemberben)Az osztályomból is már szőrtelenítenek,de azt is mondták hogy ilyen korban még nem jó.Szerintetek?
2012. júl. 5. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor miért ne lehetne.
2012. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem korai.
2012. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Na most egy férfi véleménye is legyen itt.


A szőrtelenítés semmi más, mint egy divathóbort, ami 1-2 évtizede dívik. Mikor én voltam a te korodban, a borotvált női test perverzió volt.


Most sem más ez, mint egy undorító pedofília iránti divat.


Ne hagyd magad sodorni az árral.

2012. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor szőrtelenítsd, amikor Te akarod! Ha az én gyerekem lennél, nekem az lenne a legfontosabb, hogy a lehető legjobban érzed magad!!! Ilyen dolgokba én sem szólnék bele!
2012. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 12 éves koromban amikor a hónaljam szőrös lett szóltam az anyámnak és leszedtük nekem nagyon ciki volt megkérni de leszedtük utána láttam hogy az osztálytársaim is leszedték a lábukról ezért én is de nem mondtam el anyámnak
2012. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!