Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti dohányosok hogy vagytok...

Ti dohányosok hogy vagytok képesek elszívni a cigit mért kezdtétek mert az volt a menő?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
én anti dohányos vagyok, de az oszt. társaim menők akarnak lenni. 15/l
2012. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem dohányzom,de szórakozó helyen pia mellé jól esik elszivni pár szál cigit.22F
2012. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
vérkeringés zavarokat okoz mert ki szorítja az oxigént a vérsejtektöl és ez fiuknál merevedési gondot lányoknál pedig menstruációs gondot okoz
2012. ápr. 19. 18:57
 4/16 A kérdező kommentje:
meg a rák
2012. ápr. 19. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Aha kb 30 év tömény dohányzás után lehet,hogy impotenciát okoz.Amugy meg aki nem dohányzik vagy nem csinál semmi károsat az is rákos lehet aztán meg önostorozza magát,hogy mennyi mindent kihagyott.
2012. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
utolsó te tuti cigis vagy -.-"
2012. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
A cigi jó ízű és jó illata van.Csak ruhán büdös.De ott undorító.Amúgy tök jó érzés,ahogy ég a számban.De nemcsak ezért volt jó cigizni,hanem mert pl ha nem volt kedvem elmenni melóba,meg amúgy az egész naphoz,akkor az tartotta bennem a lelket,hogy meló közben tuti lesz majd pár percem,amikor lenyugodhatok egy szál cigi mellett.Meg amikor olyan napom volt,hogy sokat utaztam,az néha rendesen lefárasztott és tök jó volt várakozás közben rágyújtani,amikor vártam a buszra.Kár,hogy káros és betegségeket okoz,mert amúgy tök jó lenne.Nekem le kellett tennem,mert nem akartam megbetegedni.Már elég rosszul voltam tőle.Ma már amúgy tényleg nem menő a cigi,én azt tapasztaltam,hogy lenézik a dohányosokat.Én nem nézem le őket,mert tudom,hogy miben vannak.
2012. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Kíváncsiságból rágyújtottam, tetszett, szóval tovább csináltam, aztán rászoktam. Jó érzés, én szeretek cigizni. Barátnőkkel vagy akár az ikertesómmal, vagy a húgommal jókat lehet beszélgetni egy cigi mellett.

(Nyáron esett meg, hogy ketten voltunk otthon a hugival, kiültünk a teraszra nézni a naplementét, nem sok, fejenként három-négy üveg bacardi Breezer-rel és kivittünk egy hamutartót, két öngyújtót meg egy doboz cigit. Ment az igazi csajos beszélgetés, mindenféle témákról aztán egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy egy egész dobozzal elszívtunk-pedig mi csak beszélgetni ültünk ki :-).) Reggel felkelsz és elszív egy szálat, minden slukknál érzem, ahogy egyre jobban felébredek. Egy szál cigi mellett tervezem meg a napomat. Aztán várni az óra végét, hogy mehetsz cigizni, ha bármit csinálsz lehet mondani, hogy előtte elszívok egyet, aztán ha befejeztem de jó hogy végeztem, rágyújtok. Beszélgetni egy szál cigi mellett nagyon jó, ha dühös vagyok vagy rosszkedvű ülök magamban és füstölök, ha valami jó történt, mondjuk a húgommal húsz percig röhögtünk, akkor "elszívunk rá egy mosolygós cigit". Lefekvés előtt egy szál, és mire a végére érsz, már alszol is

Ha éjjel felkelek, akkor pisi-cigi és az utolsó slukk után már alszok is mint a bunda.

Ja és a szex utáni szál, az nagyon jólesik.


Ahogy megtelik a tüdőm füsttel, az jó érzés. Egyszerre lágy és erős, ez benne a legjobb.


A menstruációm pedig teljesen rendben van, igaz mióta cigizek nem görcsölök :-D


20/L

2012. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember azért kezdi el, mert kíváncsi, hogy milyen.
2012. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem értettem, hogy lehet elszívni, míg 19évesen ki nem próbáltam, nem szoktam rá.
2012. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!