Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fürdés közben leégtem. Lett 2...

Fürdés közben leégtem. Lett 2 következménye is. (Lent) Ez normális?

Figyelt kérdés

Délelött 9-től délután 5-ig ( Az idő kétharmadát a vízben töltöttem, bevoltam kenve)


3-óráig szinte csak barnultam, nem voltam vörös, semmi. Onnantól meg a mellem elkezdett pirulni aztán nagyon barna lett a hátam is.

Most a hátamon elkezdett lejönni a bőr, hámlani és alatta fehér körülötte meg barna. Az egész hátamon lefog jönni a bőr, vagy egyátalán mikor lesz "egyszínű"?


Illetve az normális, hogy előjött a mellemen 2 és a hátamon is 2 picike szemölcs???


14/f


2012. júl. 5. 20:08
 1/1 anonim válasza:
Először megkap a nap és megpirulsz, utána fog megbarnulni a bőröd, és szerintem nem fog az egész hátad lehámlani. :) csak az elhalt bőr. :) a szemölcsről pedig fogalmam nincs..esetleg mutasd meg a házi dokinak, vagy vegyél szemölcsre való krémet.. ha jól tudom vény nélkül kapható.
2012. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!