Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2napja vesztettem el a szüzess...

2napja vesztettem el a szüzességemet, azóta vérzek. Normális ez? Meddig fog tartani? Menzesz, vagy még az aktus következménye? Gumival védekeztünk, van esély a terhességre? A teszt meg később mutatja csak ki, igaz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
feleslegesen nem vennék be 72 órás tablettát, ráadásul szerintem a barátom el sem ment, mert annyira figyelt rám..
2008. okt. 19. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie a mensidnek? Ha mostanában akkor valszeg az. Ha gumival védekeztetek és nem lett semmi baja a guminak hogy lehetnél terhes? Gondolkozz!
2008. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 4 napig véreztem az első aktusom után úgy, hogy a menzesz még 2 hét múlva volt várható. megnyugodhatsz, hogyha gondoltatok a védekezésre. ha már most stresszelsz ezen, akkor késni fog, és aggódni fogsz miatta. nyugalom:)
2008. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 10 napig véreztem:D Tuti, hogy nem a mensid, azért van különbség a két vérzés között. Ha védekeztetek akkor miért kellene tabi meg terhességi teszt?:) Nyugalom van kislány, ez egy full természetes dolog, nem kell ennyire rástresszelni:)
2008. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! először is köszi, hogy szántatok rám időt! :) a menzeszemnek 1 hét múlva kell megjönnie, ezért sem tudom, hogy ez most az-e? a másik meg, hogy a gumit ő kezelte, ő már tapasztaltabb meg minden, de akkor is bennem van a félsz, mert sok olyat is hallottam, hogy esetleg már előtte, vagy utánna is távozhat spermium, pl. mi utánna sokáig feküdtünk szorosan egymás mellett gumi nélkül. ilyenkor mi van? lehet csak a tapasztalatlanság beszél belőlem, ezért előre is bocsi, de majd csak belejövök! :)
2008. okt. 19. 16:04
 5/8 anonim válasza:

Sztem abszolutt nem normális ami veled történik.

a szüzesség utáni túlzott vérzés, általában vérzékenységre, és alvadási zavar betegségre utal, szerintem nem ártana meglátogatni a nőgyógyászod!

2008. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huhh, most megijesztettél ám! :( de persze, elmegyek nőgyógyászhoz. és szerinted ha ennyire vérzek attól lehetek-e még terhes? és sok a mennyiség, szóval ez menzesz nem? akkor meg nem gáz, vagy mégis?
2008. okt. 19. 23:23
 7/8 anonim válasza:

szijja az utolsó vagyok!

lehetséges, hogy menstruációs vér, remélem már elmúlt és felkerested a nőgyógyászod! írd meg légyszi hogy mi lett!

2009. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szió! Aranyos Tőled, hogy érdeklődsz! Szerencsére minden rendben van, és igen, menzesz volt, erről meggyőzött a nőgyógyászom is. Azóta viszont képzeld rövidebb lett a ciklusom (21 napra már megjön), plussz több is, de nem bizti hogy ez attól van.. Szép estét!
2009. jan. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!