Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, hogy reggel...

Miért lehet az, hogy reggel amikor felkelek fáradtabb vagyok mint amikor este lefekszem?

Figyelt kérdés

Ha 7 órát alszom ha 11-et mindig fáradtan ébredek. Valamikor még a fejem is fáj reggel. Kevés zöldséget gyümölcsöt eszem, de vitaminokat szedek. Csak allergia gyógyszer szedek semmi mást. Viszonylag sokat gépezek/tévézek kint keveset vagyok de járok úszni és rendszeresen edzek. Ritkán megyek ki a levegőre de sajnos ilyen vagyok. Nincs kint mit csinálnom, nincs kivel kimenni, a barátaim messze laknak...


Remélem tudok segíteni. Elég sok tényezőt felsoroltam hátha:)



#egészség #test #fájdalom fejfájás. fáradtság
2012. júl. 5. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire élsz stresszes életet, mert tudok olyanról, aki fizikailag abszolút nem fáradt, de az ideg miatt egyszerűen nem tudja kialudni soha magát, így mindig fáradt reggelente.
2012. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!