Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Víz folyt a fülembe s bedugult...

Víz folyt a fülembe s bedugult, alig hallok. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Strandon voltam s leszek holnap is. Víz alá merülés után teljesen bedugult a bal fülem, alig hallok valami keveset. Fültísztító, langyos víz beöntése, lábon ugrálás, semmi nem segített eddig. Mit tehetnék még? Bal fülemről van szó. Köszönöm!

2012. júl. 5. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én detto így vagyok (bár nekem a jobb oldali is bedugult), bár én elkerülöm a további strandolást egyenlőre :)

Kipróbáltam a lábon ugrálást én is (egy ismerősöm ajánlotta, no komment), meg kövirózsát, egyik sem használt, úgyhogy hétfőn megyek fülészetre, ahol elvileg kimossák majd. Remélem az segít majd :)

2012. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
S ez kb. mennyi pénzbe kerülhet? Nem vet fel a pénz, ha nem muszály nem mennék.
2012. júl. 5. 20:55
 3/5 B25 ***** válasza:
Próbáld meg hogy vizet (lehetőleg meleget) öntesz a füledbe de nem sokat. Lehet hogy nem válik be de nekem be szokott jönni viszont ha tényleg komoly fordulj orvoshoz.
2012. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért mennél maszekhoz? Én felhívtam a rendelőt (fül-orr-gégészet) kértem időpontot. Mondtam hogy nem hallok semmit, úgyhogy a legközelebbi időpontot adták amit tudtak. Mondjuk így is hétfő, de jobb mint a semmi és legalább ingyen van. 200 Ft-ért kaptam valami fülcseppet ami nem vényköteles (patikában kellett kevertetni), azzal addig csöpögtetek, hátha javul valamit, azt mondta a nő hogy ártani biztos nem árt. Ja és szedek Cataflamot, mert gyullad is (szerencsére csak a bal).
2012. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam és a fülészeten végeztem és nagy fekete cumót vettek ki belőle. (KB egy nagyujjvég nagyságú volt.) Nagyon durva volt. NEM KAMU.
2012. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!