Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek hasfájás ellen?...

Mit tehetek hasfájás ellen? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A hét elején arra ébredtem, hogy pokolian fáj a hasam. Később meghánytattam magam, gondoltam hátha jobb lesz. Nem lett. A nap folyamán körülbelül 8-10szer hánytam még, a fájdalom pedig ugyanolyan erős volt. Kijött hozzám az ügyelet, azt mondták, hogy vírus, kaptam rá injekciót, de órákkal később sem történt semmi, ezért kijöttek újra. Akkor már beküldtek a kórházba. Ott vettek vért, meghallgatták a hasam, stb. Annyi derült csak ki, hogy kisebb gyulladás van az emésztőrendszeremben. Kaptam erős fájdalomcsillapítót és egy "igyon sokat" tanácsot. Azóta nem hánytam, sokat iszom, kímélő ételeket eszem, veszek be néha nospát meg algofelxet, de a hasam még mindig fáj. Ha nem mozgok, akkor a 10es skálán kb 2es erősségű, de ha mozgok, akkor felugrik 6-7-esre. Szóval kellene valami ötlet. :)

2012. júl. 6. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
menj vissza az orvoshoz hogy nem javul. Mi innen semmi okosat nem fogunk tudni mondani.
2012. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokival, azt mondta, hogy nem tudnak mit csinálni, max. adnak egy újabb adag fájdalomcsillapítót. Azért érdekelne valami alternatív megoldás.
2012. júl. 6. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig járj orvosról orvosra, míg az egyik végre lelkiismeretes nem lesz és megvizsgál rendesen.

Ha válaszol is itt orvos, ő sem tudja megmondani látatlanban.

És persze: jobbulást!

(tényleg ne hagyd annyiban, ha így fáj a hasad, akkor ott vmi nagyon nem oké és egy nospa nem fog segíteni)

2012. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy fiú vagy? Hány éves? Van valamilyen ismert betegséged?
2012. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány, 24 és ezen a hasfájáson kívül semmi bajom. A vérnyomásom normális. Enyhe túlsúly, de az nem hiszem, hogy számítana.
2012. júl. 6. 13:32
 6/9 anonim válasza:
100%
Próbáld meg masszírozni kicsit. Meg nézz utána neten, hogy milyen fűszerek enyhítik a hasfájást.
2012. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Zsályatea?
2012. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy nőgyógyászati problémád van. petefészek stb. Mensesed?
2012. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó, a zsályatea nagyon jó ötlet, köszönöööm! :)
2012. júl. 6. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!