Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Utálom a viselkedésem! Hogyan...

Utálom a viselkedésem! Hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés

18 vagyok és utálom magam. Amikor a barátnőimmel vagyok, annyira hülyén érzem magam, mintha én lennék a "hülye gyerek". Vannak gátlásaim, persze már rengeteget levetkőztem. De amikor felhozódik valami és azt mondom rá, hogy "na hát én azt meg nem csinálnám, mert olyan undorító" /van néhány fóbiám/, akkor jön a lekorholás, hogy úristen, te burokban élsz?!

Szóval amikor a barátnőimmel vagyok, úgy próbálok nem unalmas maradni, hogy hülyeségeket mondok, néha már favicceket. Kezdetben ennek volt is sikere, de mára már olyan idegesítőnek érzem saját magamat is.

Mielőtt találkozunk, elhatározom, hogy most más lesz. Vagány leszek, nőies, magabiztos. Mikor elkészülök (smink, ruhák stb.) akkor olyan jól érzem magam, mert tényleg nem vagyok csúnya, de ez a viselkedés elcsúnyít.


Viszont ha vannak fiúk is a társaságban, rögtön másképp érzem magam. A barátnőimmel viszont úgy érzem, hogy soha nem fogok igazán kiteljesedni....


Mit tegyek? Hogyan viselkedjek, hogy érdekes maradjak és eközben ne váljon belőlem hülye gyerek sem?



2012. júl. 6. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán le kellene cserélned a barátnőidet olyanokra, akik előtt nem kell magadat megjátszani.
2012. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!