Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Kérdésed túl...

Mit tegyek? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés

Mióta ez a nagy meleg van,konkrétan kánikula azóta fáj a fejem hányingerem van.

Fejfájás csillapító ideig óráig használ de nem vehetek be egy nap ötöt.Éjjel a szobába nyitott ablakok,nappal redőny lehúzva elsötítve minden.

Jelenleg 26 fok van a szobába mégis mintha a pokolba lennék :S


2012. júl. 7. 22:35
 1/2 anonim válasza:
lehet hogy migrén.a nagy fejfájás okozhat hányingert.szerintem menny el dokhoz és kideriti hogy mia baj. jobbulást :)
2012. júl. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, kb. 1,5 hete van ez a nagy kánikula, azért a 1,5 hete tartó fejfájás, hányinger nem gyerekjáték. Keresd fel az orvosodat, majd ő kideríti, mi okozza ezt.


Mennyit és mit iszol egy nap? Alapból kéne 1,5-2 l vizet inni naponta, ebben a melegben ez 2-3 l-re nő. Ha nincs meg a megfelelő vízmennyiség, a szervezet dehidratálttá válik, a sejtek nem kapnak kellő vizet és többek között ez is vezet fejfájáshoz.

Régebben én sem ittam sokat, sokszor 1,5 l-t sem naponta, ráadásul teát, üdítőket ittam. Aztán 2 hétig úgy fájt a fejem, hogy csak na, az orvosom mondta, hogy akkor mostantól külön figyeljek a folyadékfogyasztásra. Azóta tényleg figyelek rá és ritkán fáj a fejem.


Ez is lehet az oka, de a legjobb, ha elmész az orvoshoz.

2012. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!