Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agydaganatom lehet?

Agydaganatom lehet?

Figyelt kérdés
hányingerem van, szédülök, néha úgy nyomást érzek a fejemben mintha beszédülne, nagyon félek, holnap megyek orvoshoz..

2012. júl. 8. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne mindjárt agydaganat?! Számos oka lehet: migrén, belső fül működési zavara, ideggyulladás, kalcium kristályok leválása a fülben, stb stb. Nyugi! Nem vagy fejfájós?
2012. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet sokminden, de ha nem agydaganat es nem doglesz bele, egy jotanacs: a jovoben ilyeneket ne kerdezz neten, abszolut semmi ertelme, pontosan mondani senki nem tud, legfeljebb jol megijesztenek.
2012. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, mindig a legrosszabbra godnolok, nemtudom mitől van, alacsony vérnyomás vagy vérnyomás ingadozás okozhat ilyet??? nagyon rossz mikor érzem hogy úgy beszédül a fejem egy pillanra, mikor felállok akkor meg megszédülök
2012. júl. 8. 18:58
 4/17 anonim ***** válasza:

Atcopyzom amit egy masik kerdesre irtam par perce:


"Rak = egy sejt egyszer csak gondol egyet es elkezd fektelenul osztodni, igy lesz egy jo kis daganat, ami ha nagy lesz, megbenitja valamelyik szerved es lassu, kinos halalban lesz reszed ha nem tudjak sikeresen kezelni.


Kedvencem a vegbel/vastagbel rak, ha innen eltavolitanak egy daganatot, sok esetben vegleges kolosztomara lesz szuksege a paciensnek, azaz vagnak egy nyilast a hasara es kivezetik a belet, hozzafognak egy zacskot es abba fog gyulni az urulek. Most kepzeld el milyen lehet ezzel elni... ;)


De mondok meg rosszabbat: barmikor meghalhatsz. Hirtelen infarktus/agyverzes, radzuhan egy repulogep, zongora, stb. Be kell latnod, hogy az elet egy nagyon torekeny dolog, pillanatok alatt elveszitheted barmikor.


Tegy magadnak egy szivesseget, es ne ragodj ezeken, elvezd az eletet ugy, amilyen.."


Igen, lehet, hogy hamarosan meghalsz, de az is lehet, hogy nem. :) Fogadd el, hogy bizonyos dolgokat nem tudunk vefolyasolni, ezekert kar aggodnunk.

2012. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia. alacsony vérnyomástól is lehet, nekem még látászavar is társul hozzá, ebbe a melegbe még rosszabb. Azért egy kivizsgálás nem árt :)
2012. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én csak szerettem volna hogy megnyugtattok...
2012. júl. 8. 19:09
 7/17 A kérdező kommentje:

tegnap lett mérve a vérnyomásom 105/65

19/L

2012. júl. 8. 19:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Az itt hozzaszolok legfeljebb hamis szavakkal nyugtathatnak meg. Majd a dokinal kiderul az igazsag...
2012. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom, csak rám jött a pánik...
2012. júl. 8. 19:11
 10/17 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak az alacsony vérnyomás teszi, tegnap pl le esett és kicsit rosszul lettem...
2012. júl. 8. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!