Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon félek! Délután megyek...

Nagyon félek! Délután megyek háziorvoshoz, mert teljesen azthiszem agydaganatom van! Írtam már itt egy kérdést és bocsi, hogy megint ezzel zavarok, de van okom félni?

Figyelt kérdés
Sápadtabb vagyok,néha rámtör a szédülésérzet,itt ott néha fáj a fejem!és ma mikor sétáltam a bel szememen pár másodpercre fekete foltokat láttam!Nagyon bevagyok ilyedve =( 17f
2009. nov. 13. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a vérnyomásoddal van probléma. Kérj majd egy vérnyomás mérést!
2009. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne félj nem lesz semmi baj! :) Én ugyan ezek a tünetek végett paráztam pár éve és kiderűlt hogy túl alacsony a vérnyomásom.Minden nap két kávéval nyitok és minden rendben.Persze azért vizsgáltatsd ki magad.
2009. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is voltak hasonl tüneteim.Nekem 2 dolog ltotta ki amiből téged csak 1 érinthet!Nekem a vérnyomásommal volt gáz, és nem mgfelelő fogamzásgátlót szedtem!Ja és még egy volt!Szedtem az Aktival vitamintablettát, és túl erős volt nekem, attól is ilyen tüneteim voltak!Ne aggódj, nincs agydaganatod szerintem, de mond el a dokinak a megérzésed, és elfog küldeni egy koponya mr-re!Igaz ne számíts rá hogy most megcsinálják, mert több hónap minden kórházban a várólista rá!
2009. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a vérnyomásom normális :(
2009. nov. 13. 09:51
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi, biztosan nem agydaganat!
2009. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem naponta 10-szer van olyan, hogy " fekete foltokat" látok, pláne, ha hirtelen állok fel. Ez még normális vérnyomású emberekkel is előfordul, mert pl. ha hirtelen felállsz, akkor a szívnek kell egy kis idő, hogy alkalmazkodjon a megváltozott terheléshez.

Az agydaganat inkább akkor valószínűbb, ha érzéskiesésed lesz hirtelen, vagy fél oldalad lebénul, vagy hányinger nélkül, spontán hányni kezdesz (ez már a beékelődés jele, amikor már elég nagy a tumor). De ezek a tünetek is ráillenek még sok más betegségre is.

A te tüneteidre inkább a vérszegénység vagy alacsony vérnyomás illik.

2009. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nincsen neked agydaganatod ez 1000%. vérszegény lehetsz talán. azok sápadtak meg szédelegnek. vagy vashiányos.

de semmi komoly bajod nincsen, az tuti.

sőt, van hogy az ember alapból sápadtabb és teljesen egészséges.

és az egészséges embernek is szokott fájni a feje.

a fekete foltokat pedig vagy bemeséled, vagy akkor éppen vérnyomásod leesett kicsit.

2009. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gáz, de majd írd meg mit mondott a doki:)
2009. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért pont agydaganat? Ezeket a panaszokat kb. 1000 dolog okozhatja (csak, hogy egyet megemlítsek valamilyen ásványi anyag vagy vitaminhiány is okozhatja). Ráadásul rengeteg embernek szokott fájni a feje, a szédülés sem ritka és nagyon sokan néznek ki sápadtan, még sincs minden 10. embernek súlyos betegsége.
2009. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"lehetsz talán. azok sápadtak meg szédelegnek. vagy vashiányos." a kettő egy és ugyanaz :D


Amúgy tuti nincs agydaganatod, pl fekete foltokat a szememben én is tudok produkálni akár itt és most.

2009. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!