Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta képtelen vagyok...

Antimod kérdése:

Napok óta képtelen vagyok elaludni a meleg miatt. Ti is szenvedtek, mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Komolyan, hétvégén még csak kialudtam magam, de ma két és fél óra alvással a hátam mögött (annyit is csak a nyitott ablak közvetlen közelében, hajnalban tudtam) mentem dolgozni. Ezt így nem bírom sokáig, ha így folytatódik. Hogyan hűthetném le magamat, vagy a szobát, hogy ne forgolódjak álmatlanul? (Nem tudok klímát beszerelni, nem megoldható.) Ti mit tesztek ellene?

2012. júl. 9. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
megy a ventilátor egész nap 3-mas fokozatba,az segit picit,meg a zuhanyzás,meg sok folyadék
2012. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Benedvesítek egy törölközőt, magamra terítem és úgy alszok. Próbáld ki, ha még nem tetted. :-)
2012. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jó tanácsok! :) Biztos, hogy valamelyiket ki fogom próbálni.


Egyébként mondhatni, hogy ez a cikk talált meg engem, belinkelem, hátha mást is érdekel:

[link]

2012. júl. 9. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen melegben egy bugyiban és pólóban alszom, lefekvés előtt a pólót jól bevizezem, kicsavarom belőle a fölösleges vizet és úgy veszem fel. Így folyamatosan hűsít éjszaka, amíg meg nem szárad. Nálem ez azért jó, mert az elalvással van bajom, tehát, ha már alszom és megszárad a pólóm nem ébredek fel a meleg miatt, viszont amíg elalszom nagyon jól hűsít! :)

Ezenkívül a lábam is be szoktam vizezni és úgy fekszem le aludni. Meg lefekvés előtt hideg vízzel megmosom az arcom és a víz alá tartom a csuklómat, vagy a fagyasztóból kiveszek valamit és azzal hűtöm az arcom, a csuklóm és a tarkóm. Így át tudom vészelni éjszaka ezt a nagy meleget.


Az én szobámban ráadásul ventilátor sincs, nemhogy klíma. De sajnos annyira áll a levegő, éjszaka sem mozdul meg, szóval hiába vannak nyitva az ablakok, nem szellőzik át a lakás.

2012. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!