Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melegtől hányinger? Valakinek...

Melegtől hányinger? Valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Ti hogy birjátok a meleget? Nekem nagyon hányingerem van tegnap óta, fáradt vagyok, szédülök, még a vérnyomásom is le esett tegnap :S

2012. júl. 7. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez a meleggel jár. Én is így vagyok vele. Vannak, akik érzékenyek rá. A környezetem tőlem tudja meg mindig, hogy végérvényesen vége a tavasznak beállt a nyár. Ilyenkor hetekig fel van fordulva a gyomrom, hányingerem van, nem tudok enni csak nyűglődök jobbra-balra. Aztán ha jön az igazi nagy meleg, mint most na az a halál. Szédülés, hányinger, feszültség, étvágytalanság stb. Gyűlölöm a nyarat. Én a tavaszt meg az őszt szeretném de olyan már nincs.

Nem vagy egyedül a tüneteiddel.

2012. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen! Ez kész szenvedés...régen szerettem a nyarat, de úgy veszem észre hogy egyre melegebb van...és ezt már nem lehet kibirni...muszáj enni is valamit de egyszerüen alig megy le a torkomon...Várom az esőt :(
2012. júl. 7. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elég jól bírom a napot én még a déli órákba is kint vagyok teszek veszek. Aki nem bírja inkább hűvös szoba vagy árnyék sok folyadék. Tegyél a nyakadba egy hideg vizes törölközőt.
2012. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, az lesz :)
2012. júl. 7. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:

hányinger, nyomó fejfájás,szédülés,alacsony vérnyomás 90 körüli igaz alapból ilyen alacsony csak a meleg ront a helyzeten,has fájás,néha ájulás érzés.


nekem ezek vannak illetve erősödnek fel a melegtől

2012. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és kimerültség,teljes off...
2012. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem ma délelőtt elmúlt a hányinger, de már megint rám jött és ez a legrosszabb...
2012. júl. 8. 13:21
 8/9 Varga_Mimi2000 válasza:
Nekem is ilyesmi a problémám. Nekem estére szokott rázendíteni, napközben ételre rá se birok nézni. Csak inni tudok. Most van egy kiskutyám is, aki miatt ugrálnom kell, ez is felkavar estére. A vízes törölköző tényleg jó, vagy egy langyos zuhany/fürdés. Van nálam hányinger csillapító gyógyszer is, csak az nem igazán használ. Remélem valamennyire tudtam segíteni.
2017. aug. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Rosszabb mint a menstruációs görcsök.:(

Most este is nagyon meleg van, minden bajom van, rám jött a hányinger és a fejem is fáj, na meg szakad rólam a víz..:/

igyál sokat! Vizes törölköző is jó tipp, attól én is jobban érzem magam:)

2017. aug. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!