Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tűszúrás szerű fájdalom a...

Tűszúrás szerű fájdalom a hátban, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, ha fekszem a hátamon, majd felkelek (ezáltal a hátamon lévő terhelés megszűnik), akkor az addig "nyomott" részeken kb 2-3 másodpercig olyan érzésem van, mintha tűvel szurkálnának.


Testépítő edzésen pedig mikor fekvenyomó padra feküdtem, majd miután megszűnt a terhelés, ugyanezt a szúró érzést tapasztaltam, még a fejem hátsó részén is, ahol a padhoz nyomódott, viszont a fekvenyomásos szúró érzés, gondolom a terhelés erőssége miatt sokkal jelentősebb volt. 2-3 másodperc után elmúlik, egyéb tüneteket nem észlelek, rosszullét nincs.


Elég kellemetlen ez a dolog, mi ez, milehet az oka?



2012. júl. 9. 14:13
 1/1 anonim válasza:
Szerintem gerincferdülés, menj el orthopédiára, vizsgáltasd meg, aztán kiderül. :)
2012. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!