Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez szerintetek meleg kiütés,...

Ez szerintetek meleg kiütés, vagy allergia lehet? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Pár hete már kiütéses vagyok,nagyon viszketnek,voltam is vele bőrgyógyásznál,szerinte az izzadástól lehet.Most odavagyunk nyaralni,és mind a két karomon kijött ilyen egybefüggő vörös kiütés szerü,iszonyat viszket,ég.Mikor a vizben vagyok,szépen viszahúzódik,de amint kijöttem a melegbe megint előjött.Most este kicsit lehült a levegő,jó volt neki,feljöttünk a meleg szobába megint viszket,és piros.Lehet hogy a meleg van ilyen hatással rá?Mit lehet ezzel kezdeni?
2012. júl. 11. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam van ilyen csak akkor ha sokáig a napon vagyok vagy ha izzadok
2012. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,hát most elég sokat vagyok napon mivel odavagyunk nyaralni.Neked is viszket?Mennyi idő alatt múlik el?
2012. júl. 11. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti a meleg miatt van. :) Napi többször mosd át az arcod hideg vízzel.
2012. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
zuhanyozok többször is,de ez nagyon rossz,ez az állandó viszketés.Akkor végül is nem komoly,csak kellemetlen?Remélem ha most jön a lehülés kicsit jobb lesz:-)
2012. júl. 11. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
meleg miatt van. nekem a lábamon volt, oldalamon aludtam és alvásnál összeért. Amióta változtattam az alvó pozíciómon és máshogy alszom azóta rögtön elmúlt.
2012. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!