Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 20 éves srác vagyok és félek...

20 éves srác vagyok és félek a gyomorráktól! Részletek lent?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hete vettem észre először,hogy nem állandóan de szokott fájni(inkább olyan szúró fájdalom) a mellkasom alatt,középen a gyomrom felett egy pontba! Hasmenésem nincs,csak néha kicsit rossz a gyomrom. Mitől lehet ez? Amit tudni kell rólam,hogy elég hipochonder vagyok és nagyon félek minden betegségtől. Egyből ha észreveszek egy tünetet rákra gondolok. Egy másik példa rá...2 napja néha ha veszem a levegőt olyan mintha belülről hörögnék vagy nem tudom..persze,hogy egyből a tüdőrákon is jár az eszem. Tudom,hogy ez a sok aggódás nem egészséges,de nem tudok mit tenni ellene..szerintetek mik lehetnek ezek a tünetek és,hogy kezeljem a hipochondriámat?

2012. júl. 11. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Refluxra tippelek, vegyél be rá valamit, ne aludj vízszintesen és ne egyél későn. Persze se kávé, se tea se kóla, se zsíros:)
2012. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem beképzeled.
2012. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne egyél későn, és persze este keveset. Füszeres kajákat kerüld. Hipochondriát hol lehet kezeltetni nem tudom, de ha már 20 évesen rákos betegségeket képzelsz be magadnak mi lesz később?
2012. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!