Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális dolog, hogy 2 hónappa...

Normális dolog, hogy 2 hónappal az injekció után még mindig fájdalmat érzek?

Figyelt kérdés

Elsősorban nyomásra, ha futok ha megyek fáj feszül.

Az injekció(NOS-PA) volt, fenékbe kaptam egy gyomorhurut után.Aki beadta számomra ismeretlen kihívott ügyeletes orvos volt.Tehát ha esetleg valamit rosszul csinált bottal üthetném a nyomát.Ami még furcsa.Erős nyomásra fáj a helye, de gyenge ingerre pl. a barátom simogatása azon a helyen vagy ha én megsimítom a területet ÉRZÉKETLEN.

Színbeli elváltozás nincsen.


2009. júl. 12. 19:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A fájdalom szúró pl. ha futok, lépcsőzök elég kellemetlen.

És hozzá kell tennem sportoltam futás, fitness így ez elég kellemetlen:Sés zavaró

22 éves lány vagyok

2009. júl. 12. 19:34
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, teljesen normalis amit erzel. Finoman maszirozd meg, simito mozdulatokkal, meglatod jobb lesz!
2009. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi!HA valaki tudja a biológiai magyarázatot leírná?

Lehetséges,hogy valami pl. ideg sérült?

2009. júl. 12. 19:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Az elképzelhető lenne, hogy rosszul adta, nem egészen oda, és talán nem szívódik fel rendesen, vagy durván az izomba és azért lehet érzékeny. Bár az hogy még 2 hónap után...Ez már elég sok idő szerintem, hogy ilyenek miatt még fájjon. Lehet meg kéne nézetni egy általad ismert, biztos normális dokival.
2009. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs olyan doki, akit ismerek.
2009. júl. 12. 21:04
 6/15 A kérdező kommentje:

De csak el kell mennem.

anyukám szerint túlreagálom

de még sosem fájt ennyi ideig injekció helye

pedig régen is kaptam sokat

2009. júl. 12. 21:05
 7/15 anonim ***** válasza:
olyan már nekem is volt hogy 1 hétig fájt mert rosszúl adta be a szurit, de hogy 2 hónapig? jól irtad te ezt 2 hónapot akartál irni?mertha igen akkor ez nagyon durva hogy fáj!szerintem háziorvosnak kéne szoljál, vagy beképzeled!
2009. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Normális, igen, ne aggódj. Én mandulaműtét után kaptam pár injekciót fenékbe, vagy nem is tudom hova, hátra valahova, és amikor nyomkodtam azon a helyen, nem éreztem, hogy ott én bármit is csinálnék kb. fél évig. Mintha fél évre elérzéstelenítettek volna.
2009. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Persze persze tuti beképzelem. Ezért sírok minden este meg sport közben, hogy szúr.Tutira.

Igen 2 hónap.Azért az időegységeket még tudom.

2009. júl. 14. 15:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Írják hogy az értéketlenség jellemző lehet sok ideig, de én is kaptam már szurikat, de sosem állt fent a probléma. Nézd, aggódsz: menj el valahova, és nézesd meg, menj biztosra. Az értéketlenség még oké, de ez a fájdalom aggasztónak hangzik.
2009. júl. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!