Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális dolog, hogy 2 hónappa...

Normális dolog, hogy 2 hónappal az injekció után még mindig fájdalmat érzek?

Figyelt kérdés

Elsősorban nyomásra, ha futok ha megyek fáj feszül.

Az injekció(NOS-PA) volt, fenékbe kaptam egy gyomorhurut után.Aki beadta számomra ismeretlen kihívott ügyeletes orvos volt.Tehát ha esetleg valamit rosszul csinált bottal üthetném a nyomát.Ami még furcsa.Erős nyomásra fáj a helye, de gyenge ingerre pl. a barátom simogatása azon a helyen vagy ha én megsimítom a területet ÉRZÉKETLEN.

Színbeli elváltozás nincsen.


2009. júl. 12. 19:33
1 2
 11/15 Üveg33 válasza:
Tudom, hogy régi kérdés, de most épp ezzel a problémával küzdök, több mint két hónapja fáj a hátsóm no-spa injekció miatt... Tudnál segíteni, hogy anno neked mi segített?:((
2016. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Doxiciklin antibiotikum. Ha éles a fájdalom az csonthártyagyulladásra utalhat. Mindenképp keress fel egy háziorvost!
2016. okt. 31. 16:05
 13/15 A kérdező kommentje:
2016. okt. 31. 16:06
 14/15 anonim válasza:
Basszus... Én is pont ezzel szenvedek... Elég türelmes típus vagyok, gondoltam majd elmúlik, csak túlreagálom. 2 hónapja az ügyeleten injekcióztak jobb oldalt hátul No-Spa injekcióval. Azóta szúró fájdalom futásra, nyomásra. Azt hiszem akkor én is ellátogatok a háziorvoshoz...
2021. márc. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Remelem jobban vagy azota.
2021. aug. 5. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!