Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Te mindenképp viselnél protézi...

Te mindenképp viselnél protézist? Mit szólnál, ha valaki nem, vagy nem mindig?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 2 éve amputálták a lábam. Persze nagyon vártam, hogy művégtagot kapjak. Megkaptam, használom is.

De ilyenkor nyáron sokszor nem venném fel.

(Meleg meg eléggé beleizzad az ember)

De hát mit szólnak mások?

Persze úgy gondoltam, hogy esztétikusan megoldom, hogy ne a sebhelyeket lássák.



2012. júl. 15. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható, hogy ne viseld állandóan. Nekem is van ismerősöm, akinek térdből van amputálva a lába. Ő ilyenkor elektromos kocsiban ül, és azzal jár. Ilyenkor be van fáslizva a csonkja.
2012. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ki a fenét érdekel mit szólnak mások? azt csináld, ami neked jó!
2012. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát, ki a fenét... Persze, igazad van, de Te is tudod, milyenek tudnak lenni az emberek!
2012. júl. 15. 10:04
 4/15 anonim ***** válasza:
ha be mer szólni valaki, az nem a te szegénységi bizonyítványod, hanem az övé...viszont, ha ezen fogsz agyalni, hogy mit szólnak mások, akkor olyan ideges leszel, hogy azért fogsz föltűnni másoknak ;)
2012. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért sajnos fel fog nekik tünni más is...
2012. júl. 15. 10:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha neked nem kényelmes a melegben, akkor ne vedd fel. :)

Meg ha meg is néznek, el fogják felejteni hamar. Aki ismer, azt nem érdekli, aki nem az meg ne érdekeljen téged. :)

2012. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi más tűnne fel nekik? Bocsi ha magánügy, csak kíváncsi vagyok.
2012. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"ha ezen fogsz agyalni, hogy mit szólnak mások, akkor olyan ideges leszel, hogy azért fogsz föltűnni másoknak ;)"

Mármint az idegességen kívül fog más feltünni.


Egyébként kipróbáltam, kibírható.

2012. júl. 26. 13:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nicns benne ha nem veszed fel. Viselkedjél természetesen és senkinek nem fog feltűnni.
2012. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed fel, akkor gondolom mankóval közlekedsz. Az nem rosszabb? Nem töri a tenyeredet?


Amúgy szerintem sem érdemes azzal foglalkozni, hogy mit szólnak mások. Sokan nem bírják ezt normálisan kezelni. Főleg a fiúk között vannak ilyenek.

2012. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!