Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen gyenge a körmöm?...

Miért ilyen gyenge a körmöm? Hogyan erősítsem meg?

Figyelt kérdés
Folyton beszakad, nagyon vékony. Sosem volt ilyen gyenge a körmöm, mit tegyek ellene?

2012. júl. 17. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy időben nekem is nagyon gyengék voltak a körmeim, kb. papírvékonyságú. Nagyon rossz volt, mert bármit csináltam beszakadt a körmöm. Nagyon sokmindent kipróbáltam, de semmi nem használt igazán. Aztán rátaláltam a lovely körömlakkjaira. Én a körömnövekedést serkentő lakkot vettem meg, már az első használat után éreztem jótékoony hatását. Nekem egyébként erősebb is lett tőle a körmöm, ma már sokkal egészségesebb, erősebb a körmöm és most már egész szépen meg tud nőni (korábban pl. elképzelhetetlen volt, hogy francia manikűrt csináljak, annyira rövidek voltak a körmeim, ma már ez nem jelent problémát).

Én csak ajánlani tudom ezt a lakkot, kb. 400Ft a rossmanban.

Egyébként a lovelynak van körömerősítő lakkja is, azt hiszem calcium és c-vitamin van benne, szerintem az is jó lehet!

2012. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen vitaminhiány állhat a hátterében, szerintem többre mész azzal, ha belsőleg próbálod meg pórolni változatos étrenddel, ha kell szépségvitaminokkal.
2012. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rágod véletlen? Ha sok víz/nyál éri akkor szokott gyenge és vékony lenni.
2012. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt a lovely lakkot mindenképpen kipróbálom, köszönöm.


Nem, nem rágom, és műkörmöm sincs, hogy attól gyengülne el.

Egészségesen táplálkozom, mozgok rendszeresen. Pl. napi 1-2 pohár facsart narancslevet megiszom.

2012. júl. 17. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
RÉPAA mikor nekem nagyon töredezett aztmondta az orvos egyek sok répát és elmúlott, mondjuk biztos mondta volna milyen vitamin, de tudja hogy nem szedek gyógyszert uh ilyennel már nem is próbálkozik...
2012. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!